0

Małe znaczą wiele.

W świecie biżuteryjnym wciąż królują malutkie kamienie, a im drobniejsze tym piękniejsze. Co za tym idzie, ciągle słyszymy pytania... „Ale na co to nawlec?”, „Jak wykończyć bransoletkę?”

1.       Bransoletka na nitce: W naszej ofercie znajdziesz cienkie (0.4mm) nici poliestrowe, bardzo wytrzymałe. Splot nici i ich połysk sprawiają, że prezentują się elegancko, nawet ze szlachetnymi kamieniami. Do wykończenia takiej bransoletki możesz użyć srebrnego zapięcia. A jeśli masz problem z przewlekaniem nitki przez koraliki, delikatnie przypal koniec nici lub pomóż sobie specjalną igłą.

2.       Bransoletka na lince:

Przybierze sztywniejszą formę niż bransoletka na sznureczku, jej wykończenie również wymaga nieco więcej czasu, ale niektóre kobiety lubią czuć, że mają coś na ręku i skłaniają się właśnie ku tej opcji...

Nawlecz kamienie na linkę, np. te o grubości 0.45mm, a następnie na oba jej końce wklej końcówki srebrne. Pozostaje już tylko dołączyć kółeczka i karabińczyk.

Otóż nic prostszego...!

Poszerzyliśmy nasz asortyment o cienkie (0.4mm) a jednocześnie bardzo wytrzymałe  nici poliestrowe.

 Splot nici i ich połysk sprawiają, że prezentują się elegancko, nawet ze szlachetnymi kamieniami.

Do wykończenia takiej bransoletki możesz użyć srebrnego zapięcia. A jeśli masz problem z przewlekaniem nitki przez koraliki, delikatnie przypal koniec nici lub pomóż sobie specjalną igłą.

Sprawdź więcej... .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *