0

Lawa wulkaniczna

Lawa wulkaniczna powstaje w wyniku wybuchu wulkanu, bądź ze skalnych oparów, które tworzą się w wyniku uderzenia meteorytu. Jej powierzchnia jest nierówna i pęcherzykowata.

Charakteryzuje się właściwościami oczyszczającymi. Zbiera negatywną energię i przekształca ją w czystą aurę. Tym samym pobudza przepływ energii, uzdrawiając zarówno ciało, jak i umysł. Wzmacnia organizm i daje spokój ducha. Rdzenni Indianie wierzą, iż lawa daje połączenie z magiczną energią Matki Ziemi. Łączy w sobie wszystkie żywioły.

Biżuteria z lawy wulkanicznej polecana jest osobom, które w danym momencie życia potrzebują ochrony i wzmocnienia. Lawa umożliwia pozostanie sobą, nawet w ciężkich warunkach, ugruntowuje i nasyca człowieka pasją i miłością. Lawa polecana jest także osobom, które potrzebują pobudzić umysł w wymagających sytuacjach, ponieważ zamienia negatywną energię w pozytywne działania.

Lawa jest wykorzystywana w bardzo ciekawy sposób w medycynie niekonwencjonalnej. Bazalt, czyli ciemna lawa wulkaniczna, jest używany do wykonywania masażu ciepłymi kamieniami. Odczuwane podczas zabiegu ciepło pomaga w wyrównaniu poziomu energii – przekazuje energię tam, gdzie jej brak oraz absorbuje jej nadmiar nagromadzony w chorych częściach ciała.

Wybór lawy w naszym sklepie jest bardzo duży. Lawa świetnie się prezentuje w towarzystwie czerwonego korala, dając charakterny wygląd. Lub z hematytem w męskiej biżuterii. Bransoletki, naszyjniki, a nawet kolczyki wykonane z lawy dodają charakteru każdemu strojowi, ciężko przejść obok nich obojętnie.

Co ciekawe, lawa dzięki swej porowatości długo utrzymuje zapach perfum.

Dopełnieniem dekoracji we wnętrzach mogą być kamienie zapachowe, za które mogą posłużyć kamienie marmurowe lub lawa wulkaniczna. Pięknie wyglądają w szklanym słoiczku lub porozkładane na drewnianych podstawkach. Świetnie sprawdzą się jako odświeżacz powietrza do samochodu.

untitled-design-4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *