0

Kamienie dla zodiakalnego Byka.

Byk

okres: 21.IV - 20.V , planeta: Wenus , żywioł: Ziemia

Wśród znaków podporządkowanych żywiołowi ziemi znak Byka kierowany jest przez planetę Wenus -planetę miłości.

Cechy kobiet spod znaku Byka: uosobienie prawdziwej kobiecości, wolne, dumne, rozsiewają wyraźny fluid kobiecości.

Cechy mężczyzn spod znaku Byka: posiadają silną wolę, są zręczni, chętni do pomocy.

Polecane kamienie dla Byka:

AGAT Dzięki agatowi Byk odzyskuje wiarę w samego siebie. Pod jego opiekuńczym wpływem może dokonywać rzeczy, które wymagają wytrwałości i cierpliwości.

AGAT MSZYSTY Dzięki niemu Byk uzyskuje harmonię i równowagę z siłami przyrody. Kamień ten obdarza go nową witalnością i poczuciem bezpieczeństwa.

AWENTURYN Pozwala Bykowi odzyskiwać siły i czerpać spokój z otaczającej go przyrody. Dzięki awenturynowi jednoczy się on z siłami natury, co daje Bykowi poczucie bezpieczeństwa i radość życia.

CHRYZOKOLA Pozwala Bykowi żyć zgodnie z prawami natury i otwiera drogę do poznania tajemnicy wszechświata. Przepełnia jego serce miłością, radością i spokojem.

KWARC RÓŻOWY Pozwala uzewnętrznić uczucia i wnosi miłość w życie Byka. Leczy również rany jego serca i otwiera go na na drugiego człowieka. Sprawia, że Byk staje się bardziej wrażliwy na piękno przyrody i sztukę. Pozwala również dostrzec piękno w naturze innych ludzi i odkryć w sobie duszę artysty.

MALACHIT Sprawia, że Byk staje się bardziej otwarty na wszelkie zmiany w swoim życiu. Pozwala Bykowi pozbyć się ograniczających go struktur i daje mu siłę i odwagę by cieszył się tym co przyniesie los. Kamień ten pogłębia też jego miłość i zrozumienie samego siebie i innych ludzi.

SZAFIR Dzięki niemu wzrasta zaufanie Byka do realności tego co niepojęte. Szafir sprzyja zwróceniu się ku nadrzędnej, niezniszczalnej sile kierującej naszym życiem i pogodzenia się z jej poczynaniami.

Projekt bez tytułu (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *