2

Hit sezonu – sznurki wiskozowe.

Kolejna nasza czytelniczka a zarazem stała klientka naszego sklepu przesłała nam swoje prace. Tym razem motywem przewodnim jest sznurek wiskozowy, który jest absolutnym hitem sezonu wiosna/lato 2012. Zobaczmy efekty...

trhb

Świetne połączenie... brązowy sznurek wiskozowy zakończony końcówkami z metalu antyalergicznego a do tego dołączony sznur korali stworzony z różnokształtnych elementów ceramicznych, m.i. kostki i owale. Pomiędzy tymi elementami łatwo też dostrzec metalowe przekładki, które nadają szyku. W tym samym stylu utrzymana jest bransoletka wykonana w komplecie.

W podobnym stylu również: egfu7

Kombinację nie tylko kolorów (biały, granatowy oraz czerwony) wiskozy ale i wykorzystanych materiałów: kulka ceramiczna, kamienie półszlachetne (m.in. łezka jadeitu) oraz wszelkiego rodzaju metalowe elementy ozdobne zawiera poniższa praca:

ujn

A na sam koniec pomysł na dołączenie dysków z drewna kokosowego... fev Autor: BeAtelier Co sądzicie o tych pracach? Zapraszam do komentowania 🙂

2 thoughts on “Hit sezonu – sznurki wiskozowe.

  1. Piękna biżuteria!!!!!! Sznurek i ceramika to moi faworyci 🙂 Lato, lato – lato, ach to Ty! Do tego lniane wdzianko i każda kobieta jest piękna w tym sezonie. Gratuluję! Cudne wykonanie i koncept:) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *